АО «ТЕХНОЛОГІЯ»

АО «ТЕХНОЛОГІЯ»

Мы находимся в Сумах, по адресу: пр. Курський, 147-А. Для быстрой связи c АО «ТЕХНОЛОГІЯ», позвоните на номер: +380542671250 или свяжитесь любым другим удобным для Вас способом. Категория: Без определенной категории.


 

Наши контакты


Адрес: Сумы, пр. Курський, 147-А

Тел: +380542671250

E-Mail: reception@technologia.com.ua

Сайт:

График работы: ПН - ПТ 09:00 - 18:00


Редактировать: ID - 3798
Описание, услуги - АО «ТЕХНОЛОГІЯ»
АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» є провідним виробником пакувальних матеріалів для виробників напоїв та харчових продуктів, фармацевтичної та технічної галузі.

Власне виробництво матеріалів для упаковки забезпечує парк сучасного обладнання від провідних компаній світу. Наявність представництв у різних країнах світу дозволяє бути ближчими до клієнта, а відповідно вирішувати поставлені завдання якісно та швидко.

Серед асортименту нашої продукції:
капсули для ігристих вин;
мюзле для ігристих вин;
термоусадочні ковпачки для вина;
упаковка для напоів Bag in Box (BIB);
упаковка для напоів Super Pouch;
самоклеючі етикетки для пляшок;
упаковка для фармацевтичної продукції;
упаковка для харчової продукції;
пакувальна плівка.
Ми зосереджуємся на кожному етапі виробництва, роблячи кожен наш продукт унікальним від етапу розробки дизайну, до промислового виробництва. Для нас це не просто виробництво - це мистецтво створення упаковки.
Завдяки добре організованій логістиці на території країн Європи та СНГ, ми завжди залишаємось на зв'язку з нашими клієнтами, кожен день допомагаємо їм професійно та швидко вирішувати будь-які завдання пов'язані з упаковкою.

Отзывы: АО «ТЕХНОЛОГІЯ»

Форма добавления и вывода отзывов, комментариев и вопросов.

Ваше имя:
Ваша почта: (Не обязательно!)

Комментарий:
captcha
Обновить

Компании/организации Сум из рубрики Без определенной категории АО «ТЕХНОЛОГІЯ» ООО Конард - изделия из полимерных материалов